Hakkımızda

Piyasanın ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde analizleri yaparak elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübesi, ilkeli ticari anlayışı ile sektörde genç ve dinamik bir firma olarak yer almaktadır.

Kuruluş amacımız müşterilerimize özel güvenlik alanında proje analizi, fizibilite çalışmaları yapmak, özel güvenlik kapsamında bilişim teknolojileri ile ilgili yardımcı ürünleri takip etmek, en üst seviyede fiziki güvenlik hizmeti sağlamaktır.

Smyrna Group Özel Güvenlik Ve Koruma Hizmetleri Limited Şirketi, güvenlik hizmeti sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak insana yakışır modern hizmetleri başarı ile sunmayı hedef seçmiştir. Deneyimi ve işine duyduğu saygı ile şirketimiz; Belediyeler, İş Merkezleri, Okullar, Alışveriş Merkezleri, Eğitim ve Öğreti Kurumları, Endüstriyel Tesisiler, Restoranlar, Bankalar ve Finansal Kurumlar, Hastaneler, Toplu Konutlar, Akıllı Binalar, Sosyal ve Spor Tesislerine ve Organizasyonlarına hizmet vermektedir.

Toplam kalite yönetimi anlayışı ile müşterilerinin verilen hizmetten memnuniyetini ilk ve temel hedef olarak benimsemiştir. 09.06.2016 tarihinde kurulan firmamız, 2004 yılında yürürlüğe giren 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ve Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik ile T.C. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü'nün 17 Temmuz 2012 tarihinde yayınlamış olduğu Birleştirilmiş Genelgesi esaslarına göre faaliyet göstermekte olup, şirket merkezi İzmir ili Konak ilçesinde bulunmaktadır.

Temel Değerlerimiz Ve Kalite Anlayışımız İnsana saygılı, dürüst ve adaletli olarak; dostluk, dayanışma ve ekip çalışması ile güven veren, huzurlu ve disiplinli bir iş ortamında doğru bilgiler ve bilimsellik ölçüleri ile çözümler üretmek, işbirliği ve hedef ortaklığı anlayışı ile kaliteli hizmet sunarak tam müşteri memnuniyeti sağlayarak, sabır ve özveri ile kişisel, kurumsal ve toplumsal gelişmeye katkıda bulunmak en önemli değerlerimizdir.